HOME | UITGEBREID ZOEKEN | INSTANT PRINT | CONTACT | INLOGGEN | KLANTENSERVICE | LEVERING | BETALING
winkelwagen   Winkelwagen

Uw winkelwagen is leeg.

 

Alles voor Harp:

Leveren of afhalen

In de winkelwagen kan u kiezen om de bestelling op te sturen of klaar te leggen in één van onze winkels.

 
 
Saturday 10 December 2016

Onze winkels zijn straks open vanaf 10u.

Hebt u nu al vragen?

Stuur ons een e-mail!
Wij beantwoorden uw vraag zo snel mogelijk.

Onze openingsuren

 
Kwaliteitsgarantie

Het Unizo E-commerce Label waarborgt dat u in vertrouwen kan winkelen op deze webshop.

Meer weten...

 
crumb crumb crumb

Anne Vanschothorst: A bird came flying

A bird came flying. Vanschothorst, Anne
 
Titel

A bird came flying

Componist

Anne Vanschothorst

Bezetting

Harp

Uitgever Frimout Music
   
Bestelbaar Dit artikel is niet (meer) in voorraad. De levertermijn bedraagt normaal drie tot vier weken. Art.-no. 75032

Onze winkels in Antwerpen en Leuven
Actuele voorraadstatus per winkel:
 
drie tot vier wekenAntwerpen
drie tot vier wekenLeuven

 
13.20
zet op uw verlanglijstje
 

Book with 5 new compositions for harp solo by harpist and composer Anne Vanschothorst.

Anne Vanschothorst composes for films and documentaries in the tradition of Philip Glass and Erik Satie.

With her You Tube videos she has thousands of followers, many of which requested for publications of her sheet music. We are excited to present her first Music book.

(ISBN 9789490933029)